4000*100+1299+2901*200

+2
Ответы (2)
  1. 26 июля, 11:12
    0
    4000*100+1299+2901*200=981499

    1) 4000*100=400000

    2) 2901*200=580200

    3) 400000+1299=401299

    4) 401299+580200=981499
  2. 26 июля, 12:29
    0
    4000 * 100 + 1299 + 2901 * 200 = 981499

    1) 4000*100 = 400000

    2) 2901*200 = 580200

    3) 400000+1299+580200 = 981499