35% от 3,2 м; 8,6 дм; 6,4 см

+2
Ответы (2)
  1. 7 сентября, 18:25
    0
    35% = 0,35

    3,2 м * 0,35 = 1,12 м

    8,6 дм * 0,35 = 3,01 дм

    6,4 см * 0,35 = 2,24 см
  2. 7 сентября, 18:33
    0
    3,2:100*35=1,12 м

    8,6:100*35=3,01 дм

    6,4:100*35=2,24 см