94284/9 + (65297-58489) * 30+305*400

+4
Ответы (1)
  1. 29 марта, 14:58
    0
    1) 65297-58489=6808

    2) 94284:9=10476

    3) 6808*30=204240

    4) 204240+10476=214716

    5) 400*305=122000

    6) 122000+214716=336716