Найди значения произведений 80*4 7*50 9*30 40*8 30*8 70*4 7*90 60*4 7*70 9*90 80*8 8*20 3*70 70*6 90*7 6*30

+5
Ответы (2)
  1. 21 сентября, 21:44
    0
    80*4=320

    7*50=350

    9*30=270

    40*8=320

    30*8=240

    70*4=280

    7*90=630

    60*4=240

    7*70=490

    9*90=810

    8*80=640

    8*20=160

    3*70=210

    70*6=420

    90*7=630

    6*30=180
  2. 22 сентября, 00:02
    0
    80*4=320

    7*50=350

    9*30=270

    40*8=320

    30*8=240

    70*4=280

    7*90=630

    60*4=240

    7*70=490

    9*90=810

    80*8=64

    8*20=160

    3*70=210

    70*6=420

    90*7=630

    6*30=180