256:32:4*2+256: (32:4*2) + 256: (32:4) * 2

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 07:37
    0
    256:32:4*2+256: (32:4*2) + 256: (3264) * 2=88

    1) 256:32=8

    2) 8:4=4

    3) 4*2=8

    4) 32:4=8

    5) 8*2=16

    6) 256:16=16

    7) 32:4=8

    8) 256:8=32

    9) 32*2=64

    10) 8+16=24

    11) 24+64=88