В) 7 5/13-2 8/13=? Г) 5 7/19-4 16/19=?

+3
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 02:34
    0
    B) 7 5/13 - 8/13=4 10/13

    Г) 5 7/19 - 4 16/19=10/19