56655+55566 (50000-23) =

+5
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 00:13
    0
    56655+55566 (50000-23) = 2782076337

    1) 50000-23=49977

    2) 55566*49977=2782019682

    3) 56655+2782019682=2782076337