1:?=0,2

?*0,6=6

0,6:?=0,2

3,7*?=0

?:0,3=0,3

2:?=0,2

?*0,1=0,8

?:0,2=10

+2
Ответы (1)
  1. 11 мая, 07:46
    0
    1:5=0,2; 10*0,6=6; 0,6:3=0,2; 3,7*0=0; 0,09:0,3=0,3; 2:10=0,2; 8*0,1=0,8; 2:0,2=10.