27% от a=27 км

3,2% ОТ b=0,64 м

3,5% от c=1,4 КГ

+4
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 00:12
    0
    A=27:27*100=100 км

    B=0,64:3,2*100=20 м

    С=1,4:3,5*100=40 кг