7 - (√ (3) - 1) ^ (2)

√ (7) - √ (3) + 1

+1
Ответы (1)
  1. 11 марта, 20:44
    0
    7 - (√ (3) - 1) ^ (2) = 7-3+2 √3-1=3+2√3