2/3-2=1 1/3?

4/7:8=1/14?

5 1/2*2/11=11?

1 1/7:1/14=4?

+3
Ответы (1)
  1. 9 марта, 10:28
    0
    1) 2/3-2=2/3-6/3=-4/3=-1 1/3 ✓

    2) 4/7:8=4/7:8/8=8/14 X

    3) 5 1/2 x 2/11 = 11/2 x 2/11 = 1 X

    4) 11/7:1/14 = 11/7:14/1=22 X