32 1/5 + 3/8 + 1 4/5 + 5/8

+2
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 18:40
    0
    32 1/5+3/8 + 1 4/5+5/8=32 1/5+1 4/5+3/8+5/8=34+1=35