Квадраттын периметры 18 2/5 см. Квадраттын кабыргасы неше см?

+4
Ответы (1)
  1. 11 августа, 16:02
    0
    Р=4 а

    4 а=18 2/5=92/5

    а=92/5*1/4=23/5

    Жауабы: 23/5=4 3/5