4,2/3-5/9*24/7 / (2,1/7+1,2/3) : 5

+0,8*1,25=

+4
Ответы (1)
  1. 5 июля, 10:10
    0
    1,4 - 0,5*3,4:0,7:5+10=1,4-0,4+10=11