4,6 - 12,3 + 8,5 - 1,9;

+4
Ответы (2)
  1. 16 марта, 12:41
    0
    4,6 - 12,3 + 8,5 - 1,9 = - 1,1
  2. 16 марта, 14:06
    0
    1) 4,6-12,3=-7,7

    2) - 7,7+8,5=0,8

    3) 0,8-1,9=-1,1