5*5, 6*5, 7*5, 8*5, 9*5, 10*5, 11*5, 12*5, 13*5, 14*5, 15*5.

+3
Ответы (2)
  1. 27 мая, 16:32
    0
    5*5=25

    6*5=30

    7*5=35

    8*5=40

    9*5=45

    10*5=50

    11*5=55

    12*5=60

    13*5=65

    14*5=70

    15*5=75
  2. 27 мая, 19:10
    0
    25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75.