3*5+4 1*2 1 - 9*6=

2 6 10 20

+1
Ответы (1)
  1. 17 октября, 22:17
    0
    1) 3*5=15

    2) 41*21=861

    3) 9*6 = 54

    4) 15+861=876

    5) 876-54=822

    3*5+41*21-9*6=822