5+2 3/8.4 1/9+3 4/9. 4 3/5 + 2 4/5

+3
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 11:24
    0
    5+2 3/8=7 3/8=7,375

    4 1/9+3 4/9=7 5/9

    4 3/5+2 4/5=8 7/5=9,4