0,5 - (0,5) ² - (0,5) ³

+3
Ответы (2)
  1. 6 января, 08:29
    0
    0,5 - (0,5) ² - (0,5) ³ = 0,5 - 0,25 - 0,125 = 0,125
  2. 6 января, 09:13
    0
    0,5-0,25-0,125=0,125