12:3*4+5678+12323:6547=?

+3
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 19:49
    0
    12:3*4+5678+12323:6547=5695 5776/6547

    1) 12:3=4

    2) 4*4=16

    3) 12323:6547=1 5776/6547

    4) 16+5678=5694

    5) 5694+1 5776/6547=5695 5776/6547
  2. 2 апреля, 20:30
    0
    12:3=4

    4*4=16

    16+5678=5694

    12323:6547=1.8822361387

    5694+1.8822361387=5695.8822361387