1) (15*4+35*2) : 10+23 = 2) 46:23+90:45

+3
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 03:50
    0
    1) (15*4+35*2) : 10+23 = (60+70) : 10+23=130:10+23=13+23=36

    2) 46:23+90:45 = 2+2=4