А (0, 05-2,2+0,53) : 1,8+0,4 г) - 0,8+4,2 * (0, 002: 0,04-4,1)

+5
Ответы (1)
  1. 6 января, 15:04
    0
    (0,05-2,2+0,53) : 1,8+0,4 = - 1,62 : 1,8 + 0,4 = - 0,9+0,4=-0,5

    -0,8+4,2 * (0, 002: 0,04-4,1) = - 0,8+4,2 * (0,05-4,1) = - 0,8+4,2 * (-4,05) = - 0,8-17,01=-17,81