600200-123321:303+2458 * 26

+3
Ответы (2)
  1. 6 марта, 17:33
    0
    600200-123321:303+2458 * 26=663701

    1) 123321:303=407

    2) 2458*26=63908

    3) 600200-407=599793

    4) 599793+63908=663701
  2. 6 марта, 17:50
    0
    123321:303=407

    2458*26=63908

    600200-407=599793

    599793+63908=663701