1 4/5*1 2/3*2 1/7*4 2/3

+1
Ответы (1)
  1. 10 марта, 18:55
    0
    1 4/5*1 2/3*2 1/7*4 2/3=

    9/5*5/3*15/7*14/3 = (9*5*15*14) / (5*3*7*3) =

    30/1=30;