45+27:3-12=? 90-36:3•2=?

84:4•3+2=?

+5
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 16:27
    0
    45+27:3-12=42

    90-36:3*2=66

    84:4*3+2=65
  2. 28 апреля, 18:01
    0
    45+27:3=54 90-36:3•2=76 84:4•3+2=65