1). (a-3) (a+3)

2). (2y+5) (2y-5)

+4
Ответы (1)
  1. 7 мая, 19:39
    0
    1) (а-3) (а+3) = 9-а².

    2) (2 у+5) (2 у-5) = 4 у²-25.