1000: (200-75) + 25*0=8?

+2
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 23:29
    0
    1000: (200-75) + 25*0=8 (Верно)

    1) (200-75) = 125

    2) 1000:125=8

    3) 25*0=0