3,8y-1,2· (5-2y) = 2,6· (y-3) - 0,9· (2-4y)

+4
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 03:10
    -2
    3,8y-1,2· (5-2y) = 2,6· (y-3) - 0,9· (2-4y)

    3,8 у-6+2,4=2,6 у-7,8-1,8+3,6 у

    3,8 у-2,6 у-3,6 у=-7,8-1,8+6-2,4

    -2,4 у=-6

    у=-6: (-2,4)

    у=2,5