X:2 15/36=2*7/85:1/4

+1
Ответы (1)
  1. 12 июля, 07:43
    0
    X:2 15/36=2*7/85:1/4

    Х: 87/36=14/85:1/4

    Х=87/36*14/85*4/1

    Х=609/1530*4/1

    Х=1218/765