6+4-7 = 2+3+0 = 4+4+1 = 7-7+6 = 9-8+9 = 2+4-6=

+1
Ответы (2)
  1. 23 апреля, 05:45
    0
    6+4-7=3 2+3+0=5 4+4+1=9 7-7+6=6 9-8+9=10 2+4-6=0

    0, 3, 5, 6, 9, 10.
  2. 23 апреля, 06:29
    0
    1) 3 2) 5 3) 9 4) 6 5) 10 6) 0