Кратны 3: 17+33, 60*7+5, 10*6+3, 18*3+9

+1
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 18:47
    0
    34:7=2

    2+33=35

    60·7=420

    420+5=425

    10·6=60

    60+3=63

    18·3=54

    54+9=3