20/3,51/12,22/10,24/9,56/16,45/18,70/6.

+2
Ответы (1)
  1. 26 июля, 00:20
    0
    20/3 = 6 2/3

    51/12 = 4 3/12 = 4 1/4

    22/10 = 2 2/10 = 2 1/5

    24/9 = 2 6/9 = 2 2/3

    56/16 = 3 8/16 = 3 1/2

    45/18 = 2 9/18 = 2 1/2

    70/6 = 11 4/6 = 11 2/3