1500: (500-200*2) 1500 * (500-200) : 2

+5
Ответы (2)
  1. 6 июля, 15:07
    0
    1500 / (500-200*2) = 15

    1500 * (500-200) / 2 = 225000
  2. 6 июля, 16:57
    0
    1500: (500-200*2) = 1500: (500-400) = 1500:100=15

    1500 * (500-200) : 2=1500*300:2=1500*150 = 225000