P=28 см, a=11 см, s-?

+2
Ответы (2)
  1. 13 апреля, 07:23
    0
    28:2=14 (B)

    14*11=154 (s)
  2. 13 апреля, 07:26
    0
    28-11=17 см-В

    17*11=187 см-Р