3 2/7*7=

12 2/3*3=

5 3/8*2=

4 3/11*22=

+5
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 17:27
    0
    3 2/7*7=23/7*7=23

    12 2/3*3=38/3*3=38

    5 3/8*2=43/8*2=43/4=10 3/4

    4 3/11*22=47/11*22=47*2=94