12 1/4 - (8+4 3/8) • (3 2/9 - 2 5/11) =

+3
Ответы (1)
  1. 13 августа, 05:38
    0
    1) 8+4, 3/8=12, 3/8

    2) 3,2/9-2, 5/11 = 76/99

    3) 3/8•76/99 = 29/66

    4) 12, 1/4-29/66=11,107/132