64*2003+95098:34*13 = 5060-188564:94+13*79=

+5
Ответы (1)
  1. 5 мая, 00:38
    0
    64*2003+95098:34*13=164553

    1) 64*2003=128192

    2) 95098:34=2797

    3) 2797*13=36361

    4) 128192+36361=164553

    5060-188564:94+13*79=4081

    1) 188564:94=2006

    2) 13*79=1027

    3) 5060-2006=3054

    4) 3054+1027=4081