1.-10 + х = - 8

-7 + 9 + (-3) + 11=

-3 + 20 + (-17) + 10=

+1
Ответы (1)
  1. 22 августа, 10:52
    0
    1. - 10+х=-8

    х=-8 + (-10)

    х=-18

    -7+9 + (-3) + 11=10

    -3+20 + (-17) + 10=10