Б) 4 5/9+3 8/9=

г) 5 6/13-1 11/13=

+1
Ответы (1)
  1. 20 августа, 03:37
    0
    4 5/9+3 8/9=7 13/9=8 4/9

    5 6/13 - 1 11/13=4 19/13 - 1 11/13=3 8/13