0,85•1,25•4,48 / 5•5,6•0,01•1,7

+2
Ответы (1)
  1. 17 октября, 02:35
    0
    0,85•1,25•4,48 / 5•5,6•0,01•1,7 = 4,76/0,476=10

    Ответ: 10