9/20*2/3*5/14*7/25=?

+4
Ответы (1)
  1. 1 января, 04:43
    0
    1) 9/20*2/3 = 3/10

    2) 3/10*5/14=3/28

    3) 3/28*7/25=3/100

    ответ: 3/100