8/17 + (х + 1/34) + 5 1/2

+5
Ответы (1)
  1. 28 мая, 09:28
    0
    8/17 + (х + 1/34) + 5 1/2 =

    8/17 + х + 1/34 + 11/2 =

    16/34 + 1/34 + 187/34 + х =

    204/34 + х =

    6 + х