6 * (-7)

15 * (-4)

(-8) * 5

(-9) * (-12)

(-8) * (-1)

(-1000) * 4

(-7) * (-13) * 8

14*13 * (-5)

9 * (-5) * 12

(-20) * (-11) * 1*10

(-1) * 2*30 * (-2)

(-10) * (-20) * (-2) * (-100)

+5
Ответы (2)
  1. 20 ноября, 06:02
    0
    -42

    -60

    -40

    108

    8

    -4000

    728

    -910

    -540

    2200

    120

    40000
  2. 20 ноября, 07:26
    0
    6 * (-7) = - 42

    15 * (-4) = - 60

    (-8) * 5=-40

    (-9) * 12=-108

    (-8) * (-1) = 8

    (-1000) * 4=4000

    (-7) * (-13) * 8=91*8=728

    14*13 * (-5) = 14 * (-65) = - 910

    9 * (-5) * 12 = (-45) * 12=-540

    (-20) * (-11) * 1*10=220*10=2200

    (-1) * 2*30 * (-2) = - 2 * (-60) = 120

    (-10) * (-20) * (-2) * (-100) = 200*200=40000