1)

1*0=

23+10=

90-25=

2)

100-20=

138+299=

+1
Ответы (1)
  1. 5 июля, 21:53
    0
    1)

    1*0=0

    23+10=33

    90-25=65

    2)

    100-20=80

    138+299=437