1) 7/27 + 16/27-19/27. 2) 4 5/19-2 2/19 + 7 9/19. 3) 1-18/27. 4) 6 2/9-4 5/9

+5
Ответы (1)
  1. 8 марта, 14:56
    0
    3) 27/27-18/27=9/27=1/3