1027*37-72:36*905-628:4

+2
Ответы (2)
  1. 8 марта, 15:43
    0
    1027*37-72:36+905-628:4 = 36032
  2. 8 марта, 16:43
    0
    1027*37-72:36*905-628:4 = 37999-1810-157 = 36032