27 * (1 / 3) ² + 3 * (1 / 3)

+3
Ответы (2)
  1. 7 июня, 00:18
    0
    27 * 1/9 + 3 * 1/3 = 27*1/9 + 3*1/3 = 3+1=4
  2. 7 июня, 01:41
    0
    27 * (1/3) ²+3*1/3=27*1/9+1=3+1=4