16:у=4 7*а=28 с: 4=10

+5
Ответы (1)
  1. 22 июня, 16:24
    0
    Y=16/4

    y=4

    16/4=4

    2. a=28/7

    a=4

    7*4=28

    3. c=10*4

    c=40

    40/4=10