16490 : 17 * (524 - 377) - 654282 : 6

+3
Ответы (2)
  1. 31 мая, 12:25
    0
    1) 524-377=147

    2) 16490:17=970

    3) 970*147=142590
  2. 31 мая, 12:39
    0
    1) (524 - 377) = 147

    2) 16490 : 17 = 970

    3) 654282 : 6 = 109047

    4) 970 * 147 = 142590

    5) 142590 - 109047 = 33543

    Ответ: 33543