Найменше спильне кратне 18 и36

+3
Ответы (1)
  1. 14 сентября, 04:02
    0
    36 = 2 * 2 * 3 * 3

    18 = 2 * 3 * 3

    НОК (18; 36) = 2 * 2 * 3 * 3 = 36

    Отв: 36